środa

Aktualności

XII KOLEJKA O MISTRZOSTWO W CHEŁMSKIEJ KLASIE OKRĘGOWEJ

• autor: gksuniab, 2018-10-25 16:21

W Sobotę 27.10.2018r. o godzinie 15.00, Unia Białopole podejmowała na swoim stadionie Granicę Dorohusk. Mecz zakończył się przegraną 1:2, choć to nasz zespół do przerwy prowadził i stworzył sobie więcej klarownych sytuacji na wywalczenie 3 punktów. Liczy się jednak to co w sieci i tu Granica okazała się o jedno trafienie lepsza. Przegrana boli, ponieważ powinniśmy ten mecz rozstrzygnąć już w pierwszej połowie. Początek drugiej odsłony to także kilka niewykorzystanych okazji na podwyższenie wyniku. Jak głosi piłkarskie porzekadło, że niewykorzystane sytuacje się mszczą tak było i w tym meczu. Kolejne spotkanie kończymy w dziesiątkę i ta sytuacja także zaważyła o wyniku. Gramy w osłabieniu i z kontuzjami, brakuje kilku kluczowych zawodników łącznie z bramkarzem. Zostaje nam tylko przeprosić naszych kibiców za drugą przegraną z rzędu i zapewnić, że postaramy się o lepszy wynik w ostatnim meczu rundy jesiennej w Srebrzyszczu.

Skład: Wójtowicz, Cor.M, Bureć, Ślusarz, Omelko, Kaznowski (65' czerwona kartka), Romański( 70' Cor.K), Zdybel (70' Tabuła), Steciuk, Leśnicki. Mazur.