GKS Unia Białopole - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

20

09-2018

czwartek

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 440, wczoraj: 154
ogółem: 1 007 546

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Treningi Unii
Ładowanie...

Losowa galeria

Trening Unii Białopole 13.09.2013r.
Ładowanie...

Aktualności

Plan gier kontrolnych

  • autor: gksuniab, 2018-07-01 11:53

16 lipca 2018 r. o godzinie 18.00, grą wewnętrzną, zawodnicy Unii Białopole rozpoczną  pierwsze zajęcia treningowe po niespełna miesięcznej przerwie. W okresie przygotowawczym przed sezonem 2018/19, Unia rozegra siedem spotkań kontrolnych. Naszymi przeciwnikami będą: 

20 lipca- Agros Suchawa godz.18.00 w Białopolu

25 lipca- Andoria Mircze godz. 18.00 w Mirczu

28 lipca- Orzeł Srebrzyszcze godz.18.00 w Białopolu

01 sierpnia- Start Regent Pawłów godz.18.00 w Białopolu

04 sierpnia- Granica Dorohusk godz.17.00 w Białopolu

08 sierpnia- Victoria Żmudź godz. 18.00 w Białopolu

12 sierpnia- Astra Leśniowice godz. 17.00 w Białopolu

Rozgrywki Chełmskiej Klasy Okręgowej wystartują w weekend 18/19 sierpnia 2018 r. 

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [63]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

FRASSATI FAJSŁAWICEGKS UNIA BIAŁOPOLE
FRASSATI FAJSŁAWICE   GKS UNIA BIAŁOPOLE
2018-09-23, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
FRASSATI FAJSŁAWICE - GKS UNIA BIAŁOPOLE
RUCH IZBICA - UNIA REJOWIEC
AGROS SUCHAWA - SPARTA REJOWIEC FABR.
SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE - START PAWŁÓW
BRAT SIENNICA NADOLNA - HETMAN ŻÓŁKIEWKA
OGNIWO WIERZBICA - TATRAN KRAŚNICZYN
GRANICA DOROHUSK - ORZEŁ SREBRZYSZCZE

Ostatnie spotkanie

GKS UNIA BIAŁOPOLEUNIA REJOWIEC
GKS UNIA BIAŁOPOLE 0:0 UNIA REJOWIEC
2018-09-09, 15:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
UNIA REJOWIEC 0:1 GRANICA DOROHUSK
ORZEŁ SREBRZYSZCZE 2:5 OGNIWO WIERZBICA
TATRAN KRAŚNICZYN 1:6 BRAT SIENNICA NADOLNA
HETMAN ŻÓŁKIEWKA 2:1 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE
START PAWŁÓW 3:2 AGROS SUCHAWA
SPARTA REJOWIEC FABR. 5:0 FRASSATI FAJSŁAWICE
GKS UNIA BIAŁOPOLE 4:0 RUCH IZBICA

Statystyki drużyny

SPONSORZY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka