GKS Unia Białopole - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 356, wczoraj: 351
ogółem: 1 019 038

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Treningi Unii
Ładowanie...

Losowa galeria

pławanice - unia 2012
Ładowanie...

Aktualności

XX KOLEJKA O MISTRZOSTWO W CHEŁMSKIEJ KLASIE OKRĘGOWEJ

  • autor: gksuniab, 2018-05-08 08:24

W sobotę ​12.05.2018r. o godzinie 11.00 Unia Białopole rozegrała wyjazdowe spotkanie w ramach dwudziestej kolejki o mistrzostwo w chełmskiej klasie okręgowej. Naszym przeciwnikiem był Ruch Izbica, drużyna plasująca się na szóstej pozycji w tabeli. Pokonaliśmy przeciwnika 3:2. Bramki dla Unii zdobyli: Paweł Mazur w 63 minucie, Michał Jabłoński w 82 minucie i Marcin Stepaniuk w 85 minucie.

SKŁAD:

1. Herman Ulianiuk
2. Piotr Kwiatkowski 

3. Sebastian Kogut (1 asysta)
4. Wojciech Bureć kapitan
5. Patryk Godlewski zmiana 20" Damian Komosa
6. Adrian Zdybel  (1 asysta)
7. Dawid Steciuk zmiana83" Rafał Tabuła
8.  Adrian Oleszczuk 
9. Michał Jabłoński  bramka (1 asysta)
10. Marcin Stepaniuk bramkazmiana88" Kamil Tabuła
11. Paweł Mazur  bramka

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [64]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

GKS UNIA BIAŁOPOLEGRANICA DOROHUSK
GKS UNIA BIAŁOPOLE   GRANICA DOROHUSK
2018-10-28, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
GKS UNIA BIAŁOPOLE - GRANICA DOROHUSK
UNIA REJOWIEC - HETMAN ŻÓŁKIEWKA
START PAWŁÓW - TATRAN KRAŚNICZYN
SPARTA REJOWIEC FABR. - ORZEŁ SREBRZYSZCZE
RUCH IZBICA - OGNIWO WIERZBICA
FRASSATI FAJSŁAWICE - BRAT SIENNICA NADOLNA
AGROS SUCHAWA - SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE

Ostatnie spotkanie

OGNIWO WIERZBICAGKS UNIA BIAŁOPOLE
OGNIWO WIERZBICA 8:2 GKS UNIA BIAŁOPOLE
2018-10-21, 13:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
OGNIWO WIERZBICA 8:2 GKS UNIA BIAŁOPOLE
AGROS SUCHAWA 1:0 UNIA REJOWIEC
SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE 1:1 FRASSATI FAJSŁAWICE
BRAT SIENNICA NADOLNA 4:3 RUCH IZBICA
GRANICA DOROHUSK 0:3 SPARTA REJOWIEC FABR.
ORZEŁ SREBRZYSZCZE 4:1 START PAWŁÓW
TATRAN KRAŚNICZYN 1:4 HETMAN ŻÓŁKIEWKA

Statystyki drużyny

SPONSORZY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka