czwartek

Aktualności

XV KOLEJKA CHEŁMSKIEJ KLASY OKRĘGOWEJ

• autor: gksuniab, 2018-04-11 07:14

W niedzielne popołudnie uciekły nam bardzo cenne punkty. Unia Białopole przegrała z Ogniwem Wierzbica 2:4. W tym dniu brakowało nam pełnego zaangażowania i koncentracji. Bardzo słabe zawody w naszym wykonaniu. Goście zagrali bardzo dobre spotkanie i wygrali zasłużenie mecz już w pierwszej połowie, strzelając nam do przerwy trzy bramki. Po zmianie stron Unia  przejęła inicjatywę, zdobywając kontaktowego gola oraz wywalczyła rzut karny, jednak bramkarz Gości był w tym dniu dobrze dysponowany i obronił strzał naszego napastnika. Próbowaliśmy gonić wynik i pokusić się o kolejne zdobycze bramkowe, jednak Ogniwo mądrze broniło wyniku i próbowało gry z kontry. To przyniosło zamierzony efekt w postaci czwartego gola. W końcówce meczu strzeliliśmy  drugą bramkę po rzucie rożnym, co było jednak za mało na mądrze, konsekwentnie i skutecznie grając zespół z Wierzbicy. Porażka boli ale i uczy. Stare porzekadło piłkarskie mówi, że jak się nie strzela bramek to trudno wygrać pojedynek.  W tym całe piękno tej dyscypliny sportu. Musimy jak najszybciej wrócić na właściwe tory.

​Bramki dla Unii zdobyli: Paweł Mazur 50' oraz Szymon Łukaszewski 90'.