6. Adrian Zdybel (1 asysta) 60 min. bramka
7. Szymon Łukaszewski kapitan (1 asysta) 32min. bramka, 67 min. bramka
8.  Damian Komosa (1 asysta) zmiana 60"  Sławomir Leśnicki
9. Kamil Tabuła zmiana 55 "  Patryk Godlewski
10. Dawid Steciuk (2 asysty)
11. Michał Jabłoński  45 min. bramka, 57 min. bramka

Do przerwy dwie, po przerwie trzy bramki. Unia Białopole wysoko pokonała Unię Rejowiec 5:0. Kibice, którzy wybrali się w niedzielne popołudnie do Rejowca nie mogli narzekać na brak emocji. Wygrała drużyna zdecydowanie lepsza, a wynik 5:0 to najmniejszy wymiar kary, jaki mógł w tym dniu spotkać drużynę prowadzoną przez trenera Sąsiadka. Od początku spotkania narzuciliśmy swój styl gry i konsekwentnie dążyliśmy do zdobycia gola. Gospodarze mieli swoje szanse ale Łukasz Kozłowski strzegący naszej bramki, był nie do pokonania. W pierwszej odsłonie zdobyliśmy dwa gole po trafieniach Szymona Łukaszewskiego i Michała Jabłońskiego. Pierwszą bramkę strzeliliśmy po książkowym kontrataku wyprowadzonym przez Michała Jabłońskiego i Dawida Steciuka, który doskonałym podaniem obsłużył naszego kapitana. W drugiej połowie gospodarze nie mieli już nic do powiedzenia. Kolejną bramkę zdobył Michał Jabłoński, 3 minuty później Adrian Zdybel wpisał się na listę strzelców a wynik meczu ustalił ponownie Szymon Łukaszeski, notując drugie trafienie. Musimy popracować nad skutecznością ponieważ w pierwszej jak i drugiej części meczu mieliśmy kilka 100% sytuacji, które powinny zakończyć się zdobyciem gola. Kluczem do osiągnięcia zamierzonego celu w tym meczu był kolektyw. Drużyna została odmłodzona i przebudowana. Nasza gra zmierza w dobrym kierunku. Są to dla nas cenne punkty. Przed nami 3 kolejne mecze na swoim stadionie. Dziękujemy za walkę  i prosimy o więcej.... Po takim meczu ręce same składają się do oklasków.