8. Michał Jabłoński
9. Damian Komosa (1 asysta)  zmiana 75 " Jakub Łukaszewski

10. Radosław Ciołek  zmiana 87 " Grzegorz Fedec
11. Szymon Łukaszewski kapitan

Pierwszy mecz po przerwie zimowej w lidze nie wypadł zbyt okazale dla Unii. Po dobrym początku spotkania i kilku ciekawych akcjach przeprowadzonych przez naszych skrzydłowych, można było pokusić się o bramkę jednak zdecydowanie brakowało nam skuteczności. Mimo kilku niewykorzystanych szans Unia objęła prowadzenie po dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Damiana Komosę i dobrym wykończeniu głową przez naszego środkowego obrońcę Wojciecha Burecia. Zamiast pójść za ciosem i postarać się o zdobycie kolejnej bramki dostosowaliśmy się do poziomu gospodarzy, a pod koniec pierwszej połowy pozwoliliśmy im przejąć inicjatywę co zaowocowało wyrównującą bramką zdobytą w 45 minucie po wyjściu sam na sam z bramkarzem gości przez Patryka Kozinę. Po przerwie obraz gry nie uległ zdecydowanej poprawie, ale to gospodarze byli groźniejsi w swoich poczynaniach. Najlepszą okazję Ogniwo miało w 65 minucie, kiedy to po bardzo dobrym dośrodkowaniu z 5 metrów uderzał głową zdobywca pierwszej bramki dla gospodarzy, jednak w tej sytuacji bramkarz gości Tomasz Wikło odbił piłkę na rzut rożny zażegnując niebezpieczeństwo. Unia w tej części gry nie miała zbyt wielu sytuacji, mimo to po kolejnym dośrodkowaniu w bardzo dobrej sytuacji znalazł się Radosław Ciołek, ale zabrakło mu precyzji w efekcie czego oglądaliśmy niecelny strzał. W 80 minucie wychodzącego na czystą pozycję Kozinę sfaulował grający trener Sebastian Kogut i nasz zespół kończył ten mecz w dziesiątkę. Do końca pojedynku nic ciekawego się nie wydarzyło, a spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Miejmy nadzieję, że w kolejnym meczu zawodnicy Unii pokażą swoje umiejętności na boisku, a wynik meczu będzie dużo korzystniejszy.