• autor: gksuniab, 2016-04-30 21:41

Na zdjęciach zdobywcy bramek dla Unii Szymon Łukaszewski i Michał Jabłoński.

BRAT SIENNICA NADOLNA        UNIA BIAŁOPOLE

0  :  4    ( 0 : 1 )

Plan wyjazdu do Brata Siennica Nadolna został zrealizowany. Drużyna gospodarzy została rozpracowana taktycznie w 100% i pokonana  4:0. Stan boiska nie pomagał jednak w grze. Już w 6 minucie powinniśmy wyjść na prowadzenie. Doskonałą sytuację na bramkę z najbliższej odległości zmarnował Szymon Łukaszewski. Kilka minut później sam na sam z bramkarzem Brata znalazł się Michał Jabłoński ale i tym razem piłka nie wpadła do siatki. Gospodarze postawili nam trudne warunki od początku meczu, chcąc zrewanżować się za jesienną porażkę. Byliśmy na to przygotowani i kontrolowaliśmy grę stwarzając kolejne sytuacje bramkowe. Po doskonałym podaniu Oleszczuka do Łukaszewskiego nasz napastnik pięknym strzałem w 42 minucie umieścił piłkę w siatce zarazem otwierając drzwi do bramki gospodarzy. Ich nerwowa gra i ciągłe narzekanie na sędziów nie pomagały im na boisku. Pierwszą połowę kończyli w 10. Kolejne bramki były tylko kwestią czasu. W 57 minucie po asyście Komosy na 2:0 podwyższa Łukaszewski. Gospodarze rozpaczliwie próbowali ataków na nasza bramkę ale linia defensywy naszej drużyny i bardzo dobrze spisujący się w bramce Tomasz Wikło, nie dopuszczali do zagrożenia w naszym polu karnym. W końcówce spotkania mecz się bardzo zaostrzył co obfitowało w żółte kartki dla obu drużyn a zarazem kolejną czerwoną dla gospodarzy. Wykorzystaliśmy to perfekcyjnie zdobywając kolejne gole. W przeciągu 4 minut dwie bramki dla Unii strzela w swoim stylu Michał Jabłoński. Podsumowując mecz można z całą stanowczością stwierdzić, iż Unia weszła na właściwe tory. Wiedzieliśmy, że czeka nas trudny mecz i niezwykle zmobilizowany przeciwnik, któremu potrzebne są ligowe punkty w celu utrzymania V ligi. Zespołowa gra oraz coraz lepsza skuteczność dały 3 punkty. W spotkaniu zabrakło z różnych względów : Adamca, Cymborskiego, Nazaruka, Szopy, Soroki.  Teraz skupiamy się  na kolejnym meczu i walce o ligowe punkty.

Skład: WIKŁO, SZWIEC, STEPANIUK, BUREĆ, TUKIENDORF, KOMOSA (70' SEKULSKI), ZDYBEL, KOŁODZIEJCZYK (80' FEDEC), ŁUKASZEWSKI, OLESZCZUK (70' RONDOŚ), JABŁOŃSKI.

Bramki: ŁUKASZEWSKI 42', 57' , JABŁOŃSKI 81', 85'.