2:1 (1:1)

Stadion w Białopolu

Widzów 70

Mecz sędziowali : KWIATEK, KOWALSKI, PRZECHOCKI.

Unia Białopole stanęła na wysokości zadania i pokonała na własnym stadionie Unię z Rejowca 2:1. Od pierwszych minut spotkania to nasza drużyna przeważała i prowadziła grę na stronie gości. Nieliczne tylko zagrania wędrowały do napastników Unii Rejowiec. Festiwal nieskuteczności na początku meczu urządzili nam  nasi zawodnicy. Doskonałe sytuacje na strzelenie bramki zmarnowali Stepaniuk, Jabłoński i Łukaszewski. Piłka po ich strzałach z najbliższej odległości mijała bramkę Unii Rejowiec.W 30 minucie wychodzimy na prowadzenie. Pięknym strzałem z 25m Mateusz ADAMIEC pokonuje bramkarza gości. W 36 min Michał Jabłoński uderza z rzutu wolnego ale piłka zatrzymuje się na spojeniu słupka z poprzeczką. W 40 min zawodnicy z Rejowca wyrównują po kontrowersyjnym rzucie karnym .Pierwsza połowa kończy się remisem. W drugiej odsłonie nasz zespół zepchnął całkowicie gości do defensywy marnując kolejne świetne sytuacje. Na prowadzenie wyszliśmy w 75 min po uderzeniu JABŁOŃSKIEGO. Michał dostał dobre podanie od Leśnickiego, wbiegł w szesnastkę i strzelił po długim rogu. Bramkarz gości był bez szans. W 80 min doskonałą sytuację zmarnował Adamiec trafiając w słupek. Cieszą 3 pkt. ale martwi skuteczność naszych zawodników. Kibice mogli jednak zobaczyć ciekawe spotkanie.

Skład: SZLICHTYNG, KOGUT, KACZYŃSKI, SZWIEC, KOMOSA, FRĄK (15' LEŚNICKI), ZDYBEL, STEPANIUK (85' NAZARUK), ADAMIEC, JABŁOŃSKI, ŁUKASZEWSKI (70' RONDOŚ).

Bramki: ADAMIEC 30', JABŁOŃSKI 75'.