Jedenastka XXIV kolejki

• autor: Tomek, 2014-06-16 17:13

Jedenastka 24 kolejki w rozwinięciu newsa. Zapraszamy do analizy i komentowania.

Legenda:

c - zawodnik kolejki

(1) - ilość występów w jedenastce kolejki

Bednarczyk - zachował czyste konto w meczu z niewygodnym Hutnikiem Ruda Huta

Ł. Pluta (1 gol) - dobra gra zawodnika Frassati i bramka  z zawsze silnym Kłosem

K. Ruszkiewicz ( 3 gole) - choć w meczach gra jako pomocnik to piłkarz tak wszechstronny poradziłby sobie również w obronie. Dyrygent w zespole Granicy, kieruje poczynaniami kolegów. Świetny mecz z Izbicą i 3 bramki mówią same za siebie.

Knot (3 gole) - kapitan drużyny z Wierzbicy poprowadził swój zespół do zwycięstwa w meczu z Unią Rejowiec.

Jabłoński (3 gole) - bramkostrzelny piłkarz Granicy znowu dał popis strzelecki, zaliczył klasycznego hat-tricka.

Wędzina - młody zawodnik Brata strzelił gola, dokumentując swój dobry występ w meczu z Vojsławią.

Bala (c), (5 goli) - piłkarz kolejki. Pięć bramek w jednym meczu robi wrażenie. Zawodnik Granicy pewnie żałuje, że sezon się kończy bo najwidoczniej jest w życiowej formie.

Nestorowicz (2 gole) - młody piłkarz Pławanic poprowadził swój zespół do zwycięstwa w ważnym  meczu. Stawką było utrzymanie w gronie piątoligowców. Dzięki wygranej Pławanice praktycznie utrzymały się w lidze. Spółdzielca natomiast będzie drżała do ostatniej kolejki.

Skorek (2 gole) - wrócił do zespołu Fajsławic i odmienił grę tej drużyny. Frassati  potwierdziło, że u siebie są zawsze groźni o czym boleśnie przekonał się Kłos.

Sadowski (2 gole) - po kontuzji już pewnie nie ma śladu. Sadowski znowu formie, udokumentował to dwoma goli w meczu z Hutnikiem. Co prawda Więcaszka już nie dogoni, ale jednak ważniejsze jest to kto w najbliższą niedzielę po meczu będzie zadowolony. Walka o awans zapowiada się imponująco.

Łukaszewski (2 gole) - zawodnik z Białopola po raz kolejny udowodnił, że należy do ścisłej czołówki strzelców V ligi. Wbił 2 gole Włodawiance. Cały mecz aktywny, obrońcy mięli przy nim sporo roboty.

Unia Białopole - Ogniwo Wierzbica 01 październia 2014 r.