Pucharowa środa w Rejowcu i Krasymstawie

• autor: gksuniab, 2013-10-15 17:37

16 października rozegrane zostaną półfinały Pucharu Polski na szczeblu ChOZPN. Zmierzą się: Sparta Rejowiec Fabryczny - Victoria Żmudź oraz Start Krasnystaw - Chełmianka Chełm.

Zapowiedź meczów w rozwinięciu

16 października 2013r., godz. 15.00

Sparta Rejowiec Fabryczny - Victoria Żmudź

W pierwszym półfinałowym starciu zmierzą się dwie czwartoligowe drużyny. Co ciekawe oba zespoły spotkały się w poprzedniej kolejce ligowej. Wtedy to lepsza okazała się Victoria, wygrywając u siebie pewnie 3-0. Ale jak wiadomo spotkania pucharowe rządzą się swoimi prawami, a Sparta ma okazję szybko się zrehabilitować. Głównym atutem ich będzie własne boisko, bo jak wiadomo Victoria na wyjazdach nie spisuje się tak dobrze jak u siebie. Kto zatem awansuje do finału Pucharu ChOZPN?... wynik wydaje się być sprawą otwartą, o losach może zdecydować dyspozycja dnia. Na dzień przed meczem 60 % szans należy dać Victorii, zaś 40% Sparcie, nasz typ: awans Victorii.

16 października 2013r., godz. 15.00

Start Krasnystaw - Chełmianka Chełm

Jedyny przedstawiciel chełmskiej okręgówki Start Krasnystaw miał trochę pecha w losowaniu, bo trafił na silną Chełmiankę Chełm. Z drugiej strony, czy w półfinałach są łatwi przeciwnicy? zdecydowanie nie. Żeby zagrać w finale trzeba na to zasłużyć.Start nie stoi na straconej pozycji, dobra postawa w lidze przekłada się również na dobrą grę w pucharze (co nie zawsze idzie w parze). Przypomnijmy, że zawodnicy trenera Kosiora w poprzedniej rundzie pucharu wyeliminowali faworyzowany Hetman Żółkiewka. Chełmianka Chełm natomiast w ostatniej kolejce ligowej przegrała z Orlętami Radzyń Podlaski. Mimo to i tak zajmują dobre 5 miejsce w III lidze. Jak w powyższym meczu, wynik drugiego półfinału jest sprawą otwartą, choć ciut większe szanse należy dawać trzecioligowcowi (60% - 40%), nasz typ: awans Chełmianki.

Czyżby zatem mielibyśmy powtórkę z rozrywki i finał taki jak w tamtym roku (Victoria - Chełmianka)? Jutro około 19 dostaniemy odpowiedź.

autor: ~anonim 2013-10-16 17:58:54

avatar START START KRASNYSTAW 2;1 CWELNIANKA POKONANA

autor: ~Ace Of Spades 2013-10-16 21:02:39

avatar "Jedyny przedstawiciel chełmskiej okręgówki Start Krasnystaw miał trochę pecha w losowaniu, bo trafił na silną Chełmiankę Chełm..." - NIE KWALIFIKOWAŁBYM TEGO W KATEGORII PECHA.
"...Żeby zagrać w finale trzeba na to zasłużyć..." - TO JEST RACJA.
"...Mimo to i tak zajmują dobre 5 miejsce w III lidze..." - ZASTANAWIAM SIĘ JAK TO JEST MOŻLIWE.
"...nasz typ: awans Chełmianki..." - JA ZAMIAST NA CHEŁMIANKĘ WOLAŁBYM RACZEJ POSTAWIĆ NA TOLKA BANANA.
"...Czyżby zatem mielibyśmy powtórkę z rozrywki i finał taki jak w tamtym roku (Victoria - Chełmianka)?..." - POWTÓRKI NIE BĘDZIE, ALE ROZRYWKA ZE SPARTĄ REJOWIEC A I OWSZEM.
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ UDANEGO TYPOWANIA FINAŁU Z UDZIAŁEM STARTU KRASNYSTAW.

autor: gksuniab 2013-10-16 22:15:47

Profil gksuniab w Futbolowo Niespodzianki są zawsze nieodzowną częścią futbolu. Start wygrał bo pewnie na to zasłużył (podobnie Sparta),do typowania finału zostało jeszcze sporo czasu, póki co skupmy się na lidze. GRATULACJE DLA STARTU I SPARTY bo choć nie byli faworytami, wygrali mecze pucharowi i awansowali do finału.

autor: gksuniab 2013-10-16 22:16:57

Profil gksuniab w Futbolowo * pucharowe