Zapowiedź V kolejki

• autor: gksuniab, 2013-09-11 20:27

Frassati Fajsławice - Unia Białopole

Po dwóch wysoko wygranych meczach, Unię czeka wyjazd do Fajsławic. Przeciwnik jest groźny, zwłaszcza u siebie. Frassati nie przywykło tracić punktów na własnym terenie, dlatego piłkarze z Białopola muszą się dobrze zmobilizować i skoncentrować przed meczem. Zawodnicy Unii muszą również pamiętać, że Frassati gra niesamowite końcówki i potrafi zniwelować w kilka minut stratę nawet 3 goli! W poprzednich latach mecze pomiędzy tymi drużynami obfitowały w sporą ilość bramek, a zespoły zazwyczaj dzieliły się zwycięstwami. Podsumowując, mecz w Fajsławicach zapowiada się ciężko i jeżeli Unia chce zdobyć tam punkty musi się bardzo postarać, nasz typ: remis ze wskazaniem na Unię.

Całość w rozwinięciu newsa (kliknij więcej).

Spółdzielca Siedliszcze - Granica Dorohusk

Ciężkie jest życie beniaminków w tym sezonie. Zarówno Spółdzielca jak i Vojsławia nie zachwycają formą. Po wysokiej porażce ze Startem Krasnystaw, Spółdzielce czeka kolejny trudny mecz z dobrze dysponowaną drużyną z Dorohuska. Piłkarze Granicy złapali właściwy rytm co udowodnili w ostatnim meczu, wygrywając wysoko z Pławanicami Kamień. Nie ma co ukrywać, że faworyt w tym meczu jest jeden, ale jak to mawiał klasyk...dopóki piłka w grze..., nasz typ: zwycięstwo Granicy.

Brat Siennica Nadolna - Start Krasnystaw

Mecz na szczycie... każdy przed sezonem nazwałby tak to spotkanie. Niestety rzeczywistość jest brutalna dla piłkarzy z Siennicy Nadolnej. Trzecie miejsce od końca to nie jest szczyt marzeń dla zawodników i trenera Wróbla. Ale po zaległym meczu z Włodawianką (4-3 dla Brata), pojawia się światełko w tunelu, że nie wszystko jeszcze stracone w tym sezonie, bo skoro można ograć faworyta rozgrywek, dlaczego by nie wygrać innych spotkań. Start natomiast idzie swoim rytmem, nie ogląda się za siebie i jest jedyną drużyną w lidze z kompletem zwycięstw. Czy tak będzie po spotkaniu z Bratem, który zaczyna się odradzać..czas pokaże. W Siennicy Nadolnej w sobotnie popołudnie będzie można obejrzeć ciekawe spotkanie, nasz typ: remis ze wskazaniem na Start.

Kłos Chełm - Unia Rejowiec

Niewątpliwie jedno z ciekawszych spotkań w tej kolejce. Kłos, który jest podrażniony ostatnią porażką z Włodawianką (3-1), na pewno zechce się zrehabilitować - wygrywając kolejny mecz. Jednak piłkarze trenera Tarnowskiego nie mogą zapominać, że przyjeżdża do nich vice lider  rozgrywek i tanio skóry nie sprzeda. Unia Rejowiec niewątpliwie jest rewelacją rundy jesiennej i każda drużyna powinna się z nią liczyć. 10 punktów w czterech meczach muszą budzić szacunek. Kłos na pewno szacunek dla gości ma, jednak wszystkie znaki na niebie wskazują, że na murawie nie będzie gościnny dla zawodników z Rejowca i spotkanie wygra, nasz typ: zwycięstwo Kłosa.

Ruch Izbica  - Ogniwo Wierzbica

Po czterech kolejkach Ruch Izbica ma 3 punkty i zajmuje 11 miejsce w tabeli, trochę słabo... Warto jednak zauważyć, że we wszystkich meczach w których ponieśli porażkę - przegrywali jedną bramką. Młodym piłkarzom brakuje jeszcze doświadczenia, ale kiedy go nabiorą mogą być bardzo groźni. Ogniwo natomiast zapomniało już o słabym początku sezonu i wygrywa mecz za meczem, czy to w lidze czy w pucharze. Do Izbicy zawodnicy trenera Krawca pojadą po trzy punkty. Ale piłkarze miejscowego Ruchu na pewno się nie poddadzą i postawią twarde warunki. Mecz zatem zapowiada się ciekawie i tylko lekkim faworytem wydają się być goście, nasz typ: zwycięstwo Ogniwa (jedną bramką....?)

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Vojsławia Wojsławice - Włodawianka Włodawa

Tak jak wspomnieliśmy powyżej, ciężkie jest życie beniaminków w tym sezonie. Brutalnie przekonała się o tym Vojsławia - zero punktów, 2 bramki strzelone i aż 19 straconych(!) w czterech meczach. Póki co zawodnicy trenera Leśnickiego to główny kandydat do spadku, ale sezon dopiero się zaczął i nie można skreślać na starcie piłkarzy z Wojsławic. Co prawda na zdobycz punktową w następnym meczu ciężko liczyć, gdyż do Wojsławic przyjeżdża zawsze silna drużyna Włodawianki. Po ostatniej porażce  z Bratem piłkarze trenera Droba zechcą udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy. Faworyt w tym spotkaniu jest jeden i nie są to gospodarze, nasz typ: zwycięstwo Włodawianki.

Pławanice Kamień - Hutnik Ruda Huta

W ostatniej kolejce Pławanice Kamień poniosły bolesną porażkę w meczu z Granicą (7-1). Jak już wspominaliśmy wcześniej zawodnicy Pławanic grają bardzo nierówno. Hutnik natomiast może już zapomnieć o pucharowej przygodzie (przegrana z Chełmianka 1-4) i skupić się tylko na lidze. Piłkarze z Rudy Huty w tym sezonie grają bardzo przyzwoicie i zasłużenie zajmują 8 miejsce w tabeli. Jednak w niedzielnym meczu faworytami powinni być piłkarze Pławanic, którzy u siebie rzadko przegrywają, nasz typ: zwycięstwo Pławnic Kamień.

Przygotował: Tomek - gksuniabialopole.futbolowo.pl

II MEMORIAŁ IM. JARKA BRONICKIEGO