Zapowiedź IV kolejki

• autor: gksuniab, 2013-09-04 21:24

Unia Białopole - Brat Siennica Nadolna

Po efektownym zwycięstwie nad Spółdzielcą przyszedł czas na mecz z Bratem SN. Przeciwnicy w sezon weszli nie najlepiej. Dwie porażki w lidze do tego porażka w pucharze z Kłosem, mecz więc może wydawać się łatwy do wygrania. Nic bardziej mylnego! Brat SN co roku uznawany jest za jednego z faworytów i tylko kwestią czasu jest kiedy się przełamie i zacznie wygrywać. Zadaniem trenera i piłkarzy Unii jest nie dopuścić  aby to nastąpiło w Białopolu. Jeżeli Unia zagra tak jak w Siedliszczu lub pierwszą połowę z Granicą, trzy punkty są w zasięgu ręki. Poza tym czas na pierwsze zwycięstwo na własnym stadionie, nasz typ: zwycięstwo Unii

Całość w rozwinięciu newsa (kliknij więcej).

Granica Dorohusk - Pławanice Kamień

Obie drużyny odpadły już z Pucharu Polski i mogą skupić się tylko na lidze. Jest to mecz sąsiadujących ze sobą zespołów. Faworytem w tym meczu powinna być drużyna Z Dorohuska. Powinna być... ale jak życie pokazało zespół Pławanic nie jest to drużyna, którą powinno się obstawiać u bukmacherów. Słabe mecze przeplatają z bardzo dobrymi i konia z wozem temu co zgadnie ich wynik. W zeszłym sezonie potrafili wygrać na terenie Granicy 3-1, kolejkę wcześniej przegrywając ze Startem 2-9. My jednak pokusimy się o typowanie i patrząc na kadry obu zespołów w tym sezonie postawimy jednak na Granicę, nasz typ: zwycięstwo Granicy.

Hutnik Ruda Huta - Vojsławia Wojsławice

Mecz drużyn będących na dole tabeli. O ile zespól z Rudy Huty może pochwalić się dorobkiem punktowym (wygrana z Izbicą) o tyle zespół z Wojsławic ma dalej na koncie zero punktów. Obie drużyny na pewno chcą zapomnieć poprzednią kolejkę, Hutnik przegrał z Kłosem 5-1, zaś Vojsławia z Pławnicami 7-1. Może to być mecz na przełamanie i zmazanie plamy dla jednej lub drugiej drużyny. Faworyta należy upatrywać w drużynie z Rudy Huty, jednak zespół z Wojsławic zrobi wszystko by zdobyć pierwsze punkty w tym sezonie nasz typ: remis ze wskazaniem na Hutnika.

Włodawianka Włodawa - Kłos Chełm

Najciekawiej zapowiadające się spotkanie IV kolejki. Mecz drużyn, które zajmują 3 i 4 miejsce w tabeli. Obie drużyny spotkały się już w tym sezonie w pucharze, wtedy to lepszy okazał się Kłos wygrywając na terenie Włodawianki 3-1. Ale puchar rządzi się swoimi prawami. W lidze faworyta należy upatrywać w drużynie z Włodawy, która zrobi wszystko aby zrewanżować się Kłosowi Chełm. Mecz na pewno będzie stał na wysokim poziomie, spotkają się drużyny, które grają ofensywnie i spotkanie może zadowolić nawet najbardziej wybrednego kibica, nasz typ: zwycięstwo Włodawianki.

Unia Rejowiec - Ruch Izbica

Po bardzo dobrych występach w lidze Unii Rejowiec, przyszedł czas na zimny prysznic w pucharze. Unia przegrała z Hetmanem Żółkiewka 6-0. Ale jak wiadomo Hetman jest na fali i w IV lidze dzieli i rządzi. Wracając do naszej ligi faworytem jest drużyna z Rejowca. Dobrze poukładany, młody zespół z super-strzelcem Pastuszakiem na czele. Ale nie odbierajmy szans Ruchowi, który w poprzedniej kolejce przegrał minimalnie z Włodawianką 2-1. Bardzo młody zespół z Izbicy, zaczyna nabierać doświadczenia i z meczu na mecz powinien być coraz groźniejszy. Jednak atutem Unii Rejowiec jest jej boisko i to powinien być główny powód, który da jej zwycięstwo, nasz typ: zwycięstwo Unii Rejowiec.

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Ogniwo Wierzbica - Frassati Fajsławice

W środę piłkarze z Wierzbicy urządzili sobie niezłe strzelanie w pucharze, aplikując rywalom z Siedliszcza 9 bramek. W meczu Frassati też padło sporo goli, jednak to drużyna z Fajsławic głównie je traciła (2-6 ze Startem Krasnystaw). W lidze faworytem powinna być drużyna Ogniwa, która w poprzedniej kolejce rozgromiła Brata SN na jej terenie 4-0. Patrząc obiektywnie drużyna z Wierzbicy weszła na właściwe tory. Zespół z Fajsławic też w poprzedniej kolejce strzelił 4 gole, jednak tyle samo też stracił. Remis z Unią Rejowiec powinien być jednak sukcesem, gdyż Frassati przegrywało już 4-1. Warto zauważyć, że zespół Waldemara Krakiewicza jest mistrzem końcówek o czym boleśnie przekonała się niejedna drużyna. Wracając do typowania Ogniwo powinno podtrzymać dobrą passę meczów, zwłaszcza, że gra u siebie, nasz typ: zwycięstwo Ogniwa.

Start Krasnystaw - Spółdzielca Siedliszcze

Faworyt w tym meczu może być tylko jeden i jest to drużyna z Krasnegostawu. Młodzi piłkarze Startu bardzo dojrzale operują piłką i z kompletem zwycięstw otwierają chełmską okręgówkę. Jest to główny kandydat do awansu (obok Włodawianki). Beniaminek z Siedliszcza nie najlepiej zaczął sezon, choć jeden punkt zdobyty na trudnym terenie w Wierzbicy zasługuje na szacunek. Trener Płoszaj ma spory ból głowy, jeśli chodzi o defensywę - 21 bramek straconych w 4 meczach (3 ligowych i jednym pucharowym), to trochę za dużo. Wydaję się, że w Krasnymstawie zobaczymy dużo bramek, lecz na nieszczęście gości mogą je strzelać tylko gospodarze, nasz typ: zwycięstwo Startu.

Przygotował: Tomek - gksuniabialopole.futbolowo.pl

autor: ~anonim 2013-09-05 20:45:10

avatar Brawo dla autora tekstu !
Dobra robota ; )

autor: ~Ace Of Spades 2013-09-05 22:16:56

avatar Od jakiegoś czasu wchodzę na stronę Unii Białopole po to aby przeczytać zapowiedzi danej kolejki chełmskiej klasy okręgowej i powiem tak: RZETELNIE ZREDAGOWANE, DOBRZE STYLISTYCZNIE I OBIEKTYWNIE NAPISANE. POTWIERDZAM - DOBRA ROBOTA PANIE TOMKU.

Unia - Sparta 22.08.2015r.