GKS Unia Białopole - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

20

09-2018

czwartek

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 452, wczoraj: 154
ogółem: 1 007 558

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Treningi Unii
Ładowanie...

Losowa galeria

Trening Unii Białopole 13.09.2013r.
Ładowanie...

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
13  2018-11-04 HETMAN ŻÓŁKIEWKA START PAWŁÓW 13:00
13  2018-11-04 TATRAN KRAŚNICZYN SPARTA REJOWIEC FABR. 13:00
13  2018-11-04 ORZEŁ SREBRZYSZCZE GKS UNIA BIAŁOPOLE 13:00
13  2018-11-04 GRANICA DOROHUSK RUCH IZBICA 13:00
13  2018-11-04 OGNIWO WIERZBICA FRASSATI FAJSŁAWICE 13:00
13  2018-11-04 BRAT SIENNICA NADOLNA AGROS SUCHAWA 13:00
13  2018-11-04 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE UNIA REJOWIEC 13:00
12  2018-10-28 AGROS SUCHAWA SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE 13:00
12  2018-10-28 FRASSATI FAJSŁAWICE BRAT SIENNICA NADOLNA 13:00
12  2018-10-28 RUCH IZBICA OGNIWO WIERZBICA 13:00
12  2018-10-28 SPARTA REJOWIEC FABR. ORZEŁ SREBRZYSZCZE 13:00
12  2018-10-28 START PAWŁÓW TATRAN KRAŚNICZYN 13:00
12  2018-10-28 UNIA REJOWIEC HETMAN ŻÓŁKIEWKA 13:00
12  2018-10-28 GKS UNIA BIAŁOPOLE GRANICA DOROHUSK 13:00
11  2018-10-21 TATRAN KRAŚNICZYN HETMAN ŻÓŁKIEWKA 13:00
11  2018-10-21 ORZEŁ SREBRZYSZCZE START PAWŁÓW 13:00
11  2018-10-21 GRANICA DOROHUSK SPARTA REJOWIEC FABR. 13:00
11  2018-10-21 BRAT SIENNICA NADOLNA RUCH IZBICA 13:00
11  2018-10-21 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE FRASSATI FAJSŁAWICE 13:00
11  2018-10-21 AGROS SUCHAWA UNIA REJOWIEC 13:00
11  2018-10-21 OGNIWO WIERZBICA GKS UNIA BIAŁOPOLE 13:00
10  2018-10-14 FRASSATI FAJSŁAWICE AGROS SUCHAWA 13:00
10  2018-10-14 RUCH IZBICA SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE 13:00
10  2018-10-14 START PAWŁÓW GRANICA DOROHUSK 13:00
10  2018-10-14 SPARTA REJOWIEC FABR. OGNIWO WIERZBICA 13:00
10  2018-10-14 HETMAN ŻÓŁKIEWKA ORZEŁ SREBRZYSZCZE 13:00
10  2018-10-14 UNIA REJOWIEC TATRAN KRAŚNICZYN 13:00
10  2018-10-13 GKS UNIA BIAŁOPOLE BRAT SIENNICA NADOLNA 14:00
2018-10-07 ORZEŁ SREBRZYSZCZE TATRAN KRAŚNICZYN 14:00
2018-10-07 GRANICA DOROHUSK HETMAN ŻÓŁKIEWKA 14:00
2018-10-07 OGNIWO WIERZBICA START PAWŁÓW 14:00
2018-10-07 BRAT SIENNICA NADOLNA SPARTA REJOWIEC FABR. 14:00
2018-10-07 AGROS SUCHAWA RUCH IZBICA 14:00
2018-10-07 FRASSATI FAJSŁAWICE UNIA REJOWIEC 14:00
2018-10-07 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE GKS UNIA BIAŁOPOLE 14:00
2018-09-30 RUCH IZBICA FRASSATI FAJSŁAWICE 14:00
2018-09-30 GKS UNIA BIAŁOPOLE AGROS SUCHAWA 14:00
2018-09-30 SPARTA REJOWIEC FABR. SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE 14:00
2018-09-30 START PAWŁÓW BRAT SIENNICA NADOLNA 14:00
2018-09-30 HETMAN ŻÓŁKIEWKA OGNIWO WIERZBICA 14:00
2018-09-30 TATRAN KRAŚNICZYN GRANICA DOROHUSK 14:00
2018-09-30 UNIA REJOWIEC ORZEŁ SREBRZYSZCZE 14:00
2018-09-23 GRANICA DOROHUSK ORZEŁ SREBRZYSZCZE 14:00
2018-09-23 OGNIWO WIERZBICA TATRAN KRAŚNICZYN 14:00
2018-09-23 BRAT SIENNICA NADOLNA HETMAN ŻÓŁKIEWKA 14:00
2018-09-23 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE START PAWŁÓW 14:00
2018-09-23 AGROS SUCHAWA SPARTA REJOWIEC FABR. 14:00
2018-09-23 RUCH IZBICA UNIA REJOWIEC 14:00
2018-09-23 FRASSATI FAJSŁAWICE GKS UNIA BIAŁOPOLE 16:00
GKS UNIA BIAŁOPOLE 4:0 RUCH IZBICA zobacz ›
SPARTA REJOWIEC FABR. 5:0 FRASSATI FAJSŁAWICE zobacz ›
START PAWŁÓW 3:2 AGROS SUCHAWA zobacz ›
HETMAN ŻÓŁKIEWKA 2:1 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE zobacz ›
TATRAN KRAŚNICZYN 1:6 BRAT SIENNICA NADOLNA zobacz ›
ORZEŁ SREBRZYSZCZE 2:5 OGNIWO WIERZBICA zobacz ›
UNIA REJOWIEC 0:1 GRANICA DOROHUSK zobacz ›
2018-09-09 OGNIWO WIERZBICA 2:0 GRANICA DOROHUSK zobacz ›
2018-09-09 BRAT SIENNICA NADOLNA 7:0 ORZEŁ SREBRZYSZCZE zobacz ›
2018-09-09 AGROS SUCHAWA 0:1 HETMAN ŻÓŁKIEWKA zobacz ›
2018-09-09 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE 2:0 TATRAN KRAŚNICZYN zobacz ›
2018-09-09 FRASSATI FAJSŁAWICE 7:0 START PAWŁÓW zobacz ›
2018-09-09 RUCH IZBICA 4:4 SPARTA REJOWIEC FABR. zobacz ›
2018-09-09 GKS UNIA BIAŁOPOLE 0:0 UNIA REJOWIEC zobacz ›
2018-09-02 START PAWŁÓW 6:3 RUCH IZBICA zobacz ›
2018-09-02 HETMAN ŻÓŁKIEWKA 2:7 FRASSATI FAJSŁAWICE zobacz ›
2018-09-02 TATRAN KRAŚNICZYN 1:2 AGROS SUCHAWA zobacz ›
2018-09-02 ORZEŁ SREBRZYSZCZE 1:4 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE zobacz ›
2018-09-02 GRANICA DOROHUSK 1:5 BRAT SIENNICA NADOLNA zobacz ›
2018-09-02 UNIA REJOWIEC 2:3 OGNIWO WIERZBICA zobacz ›
2018-09-01 SPARTA REJOWIEC FABR. 1:0 GKS UNIA BIAŁOPOLE zobacz ›
2018-08-29 BRAT SIENNICA NADOLNA 5:1 OGNIWO WIERZBICA zobacz ›
2018-08-29 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE 0:3 GRANICA DOROHUSK zobacz ›
2018-08-29 AGROS SUCHAWA 1:1 ORZEŁ SREBRZYSZCZE zobacz ›
2018-08-29 FRASSATI FAJSŁAWICE 9:3 TATRAN KRAŚNICZYN zobacz ›
2018-08-29 RUCH IZBICA 7:1 HETMAN ŻÓŁKIEWKA zobacz ›
2018-08-29 SPARTA REJOWIEC FABR. 5:0 UNIA REJOWIEC zobacz ›
2018-08-29 GKS UNIA BIAŁOPOLE 6:1 START PAWŁÓW zobacz ›
2018-08-26 START PAWŁÓW 0:2 SPARTA REJOWIEC FABR. zobacz ›
2018-08-26 TATRAN KRAŚNICZYN 2:2 RUCH IZBICA zobacz ›
2018-08-26 ORZEŁ SREBRZYSZCZE 1:2 FRASSATI FAJSŁAWICE zobacz ›
2018-08-26 GRANICA DOROHUSK 5:1 AGROS SUCHAWA zobacz ›
2018-08-26 OGNIWO WIERZBICA 2:1 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE zobacz ›
2018-08-26 UNIA REJOWIEC 1:3 BRAT SIENNICA NADOLNA zobacz ›
2018-08-25 HETMAN ŻÓŁKIEWKA 1:3 GKS UNIA BIAŁOPOLE zobacz ›
2018-08-19 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE 2:0 BRAT SIENNICA NADOLNA zobacz ›
2018-08-19 AGROS SUCHAWA 1:2 OGNIWO WIERZBICA zobacz ›
2018-08-19 FRASSATI FAJSŁAWICE 2:5 GRANICA DOROHUSK zobacz ›
2018-08-19 RUCH IZBICA 2:4 ORZEŁ SREBRZYSZCZE zobacz ›
2018-08-19 SPARTA REJOWIEC FABR. 2:0 HETMAN ŻÓŁKIEWKA zobacz ›
2018-08-19 START PAWŁÓW 2:2 UNIA REJOWIEC zobacz ›
2018-08-18 GKS UNIA BIAŁOPOLE 9:1 TATRAN KRAŚNICZYN zobacz ›

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

FRASSATI FAJSŁAWICEGKS UNIA BIAŁOPOLE
FRASSATI FAJSŁAWICE   GKS UNIA BIAŁOPOLE
2018-09-23, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
FRASSATI FAJSŁAWICE - GKS UNIA BIAŁOPOLE
RUCH IZBICA - UNIA REJOWIEC
AGROS SUCHAWA - SPARTA REJOWIEC FABR.
SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE - START PAWŁÓW
BRAT SIENNICA NADOLNA - HETMAN ŻÓŁKIEWKA
OGNIWO WIERZBICA - TATRAN KRAŚNICZYN
GRANICA DOROHUSK - ORZEŁ SREBRZYSZCZE

Ostatnie spotkanie

GKS UNIA BIAŁOPOLEUNIA REJOWIEC
GKS UNIA BIAŁOPOLE 0:0 UNIA REJOWIEC
2018-09-09, 15:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
UNIA REJOWIEC 0:1 GRANICA DOROHUSK
ORZEŁ SREBRZYSZCZE 2:5 OGNIWO WIERZBICA
TATRAN KRAŚNICZYN 1:6 BRAT SIENNICA NADOLNA
HETMAN ŻÓŁKIEWKA 2:1 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE
START PAWŁÓW 3:2 AGROS SUCHAWA
SPARTA REJOWIEC FABR. 5:0 FRASSATI FAJSŁAWICE
GKS UNIA BIAŁOPOLE 4:0 RUCH IZBICA

Statystyki drużyny

SPONSORZY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka