GKS Unia Białopole - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 16, wczoraj: 504
ogółem: 1 026 441

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Treningi Unii
Ładowanie...

Losowa galeria

Sawena Sawin - Unia Białopole 26 października 2014 r.
Ładowanie...

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
13  2018-11-04 HETMAN ŻÓŁKIEWKA 4:0 START PAWŁÓW zobacz ›
13  2018-11-04 TATRAN KRAŚNICZYN 0:7 SPARTA REJOWIEC FABR. zobacz ›
13  2018-11-04 GRANICA DOROHUSK 1:6 RUCH IZBICA zobacz ›
13  2018-11-04 OGNIWO WIERZBICA 4:3 FRASSATI FAJSŁAWICE zobacz ›
13  2018-11-04 BRAT SIENNICA NADOLNA 3:0 AGROS SUCHAWA zobacz ›
13  2018-11-04 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE 1:2 UNIA REJOWIEC zobacz ›
13  2018-11-03 ORZEŁ SREBRZYSZCZE 10:1 GKS UNIA BIAŁOPOLE zobacz ›
12  2018-10-28 AGROS SUCHAWA 1:2 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE zobacz ›
12  2018-10-28 FRASSATI FAJSŁAWICE 4:3 BRAT SIENNICA NADOLNA zobacz ›
12  2018-10-28 RUCH IZBICA 3:1 OGNIWO WIERZBICA zobacz ›
12  2018-10-28 SPARTA REJOWIEC FABR. 4:1 ORZEŁ SREBRZYSZCZE zobacz ›
12  2018-10-28 START PAWŁÓW 3:4 TATRAN KRAŚNICZYN zobacz ›
12  2018-10-28 UNIA REJOWIEC 2:1 HETMAN ŻÓŁKIEWKA zobacz ›
12  2018-10-27 GKS UNIA BIAŁOPOLE 1:2 GRANICA DOROHUSK zobacz ›
11  2018-10-21 TATRAN KRAŚNICZYN 1:4 HETMAN ŻÓŁKIEWKA zobacz ›
11  2018-10-21 ORZEŁ SREBRZYSZCZE 4:1 START PAWŁÓW zobacz ›
11  2018-10-21 GRANICA DOROHUSK 0:3 SPARTA REJOWIEC FABR. zobacz ›
11  2018-10-21 BRAT SIENNICA NADOLNA 4:3 RUCH IZBICA zobacz ›
11  2018-10-21 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE 1:1 FRASSATI FAJSŁAWICE zobacz ›
11  2018-10-21 AGROS SUCHAWA 1:0 UNIA REJOWIEC zobacz ›
11  2018-10-21 OGNIWO WIERZBICA 8:2 GKS UNIA BIAŁOPOLE zobacz ›
10  2018-10-14 FRASSATI FAJSŁAWICE 4:1 AGROS SUCHAWA zobacz ›
10  2018-10-14 RUCH IZBICA 0:2 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE zobacz ›
10  2018-10-14 START PAWŁÓW 4:5 GRANICA DOROHUSK zobacz ›
10  2018-10-14 SPARTA REJOWIEC FABR. 2:0 OGNIWO WIERZBICA zobacz ›
10  2018-10-14 HETMAN ŻÓŁKIEWKA 1:6 ORZEŁ SREBRZYSZCZE zobacz ›
10  2018-10-14 UNIA REJOWIEC 7:6 TATRAN KRAŚNICZYN zobacz ›
10  2018-10-14 GKS UNIA BIAŁOPOLE 0:0 BRAT SIENNICA NADOLNA zobacz ›
2018-10-07 ORZEŁ SREBRZYSZCZE 4:0 TATRAN KRAŚNICZYN zobacz ›
2018-10-07 GRANICA DOROHUSK 3:0 HETMAN ŻÓŁKIEWKA zobacz ›
2018-10-07 OGNIWO WIERZBICA 6:0 START PAWŁÓW zobacz ›
2018-10-07 BRAT SIENNICA NADOLNA 2:1 SPARTA REJOWIEC FABR. zobacz ›
2018-10-07 AGROS SUCHAWA 2:2 RUCH IZBICA zobacz ›
2018-10-07 FRASSATI FAJSŁAWICE 1:2 UNIA REJOWIEC zobacz ›
2018-10-07 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE 1:3 GKS UNIA BIAŁOPOLE zobacz ›
2018-09-30 RUCH IZBICA 2:2 FRASSATI FAJSŁAWICE zobacz ›
2018-09-30 GKS UNIA BIAŁOPOLE 0:1 AGROS SUCHAWA zobacz ›
2018-09-30 SPARTA REJOWIEC FABR. 5:0 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE zobacz ›
2018-09-30 START PAWŁÓW 0:5 BRAT SIENNICA NADOLNA zobacz ›
2018-09-30 HETMAN ŻÓŁKIEWKA 4:7 OGNIWO WIERZBICA zobacz ›
2018-09-30 TATRAN KRAŚNICZYN 2:2 GRANICA DOROHUSK zobacz ›
2018-09-30 UNIA REJOWIEC 0:5 ORZEŁ SREBRZYSZCZE zobacz ›
2018-09-23 GRANICA DOROHUSK 2:1 ORZEŁ SREBRZYSZCZE zobacz ›
2018-09-23 OGNIWO WIERZBICA 8:2 TATRAN KRAŚNICZYN zobacz ›
2018-09-23 BRAT SIENNICA NADOLNA 2:0 HETMAN ŻÓŁKIEWKA zobacz ›
2018-09-23 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE 1:3 START PAWŁÓW zobacz ›
2018-09-23 AGROS SUCHAWA 2:6 SPARTA REJOWIEC FABR. zobacz ›
2018-09-23 RUCH IZBICA 3:3 UNIA REJOWIEC zobacz ›
2018-09-23 FRASSATI FAJSŁAWICE 3:1 GKS UNIA BIAŁOPOLE zobacz ›
GKS UNIA BIAŁOPOLE 4:0 RUCH IZBICA zobacz ›
SPARTA REJOWIEC FABR. 5:0 FRASSATI FAJSŁAWICE zobacz ›
START PAWŁÓW 3:2 AGROS SUCHAWA zobacz ›
HETMAN ŻÓŁKIEWKA 2:1 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE zobacz ›
TATRAN KRAŚNICZYN 1:6 BRAT SIENNICA NADOLNA zobacz ›
ORZEŁ SREBRZYSZCZE 2:5 OGNIWO WIERZBICA zobacz ›
UNIA REJOWIEC 0:1 GRANICA DOROHUSK zobacz ›
2018-09-09 OGNIWO WIERZBICA 2:0 GRANICA DOROHUSK zobacz ›
2018-09-09 BRAT SIENNICA NADOLNA 7:0 ORZEŁ SREBRZYSZCZE zobacz ›
2018-09-09 AGROS SUCHAWA 0:1 HETMAN ŻÓŁKIEWKA zobacz ›
2018-09-09 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE 2:0 TATRAN KRAŚNICZYN zobacz ›
2018-09-09 FRASSATI FAJSŁAWICE 7:0 START PAWŁÓW zobacz ›
2018-09-09 RUCH IZBICA 4:4 SPARTA REJOWIEC FABR. zobacz ›
2018-09-09 GKS UNIA BIAŁOPOLE 0:0 UNIA REJOWIEC zobacz ›
2018-09-02 START PAWŁÓW 6:3 RUCH IZBICA zobacz ›
2018-09-02 HETMAN ŻÓŁKIEWKA 2:7 FRASSATI FAJSŁAWICE zobacz ›
2018-09-02 TATRAN KRAŚNICZYN 1:2 AGROS SUCHAWA zobacz ›
2018-09-02 ORZEŁ SREBRZYSZCZE 1:4 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE zobacz ›
2018-09-02 GRANICA DOROHUSK 1:5 BRAT SIENNICA NADOLNA zobacz ›
2018-09-02 UNIA REJOWIEC 2:3 OGNIWO WIERZBICA zobacz ›
2018-09-01 SPARTA REJOWIEC FABR. 1:0 GKS UNIA BIAŁOPOLE zobacz ›
2018-08-29 BRAT SIENNICA NADOLNA 5:1 OGNIWO WIERZBICA zobacz ›
2018-08-29 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE 0:3 GRANICA DOROHUSK zobacz ›
2018-08-29 AGROS SUCHAWA 1:1 ORZEŁ SREBRZYSZCZE zobacz ›
2018-08-29 FRASSATI FAJSŁAWICE 9:3 TATRAN KRAŚNICZYN zobacz ›
2018-08-29 RUCH IZBICA 7:1 HETMAN ŻÓŁKIEWKA zobacz ›
2018-08-29 SPARTA REJOWIEC FABR. 5:0 UNIA REJOWIEC zobacz ›
2018-08-29 GKS UNIA BIAŁOPOLE 6:1 START PAWŁÓW zobacz ›
2018-08-26 START PAWŁÓW 0:2 SPARTA REJOWIEC FABR. zobacz ›
2018-08-26 TATRAN KRAŚNICZYN 2:2 RUCH IZBICA zobacz ›
2018-08-26 ORZEŁ SREBRZYSZCZE 1:2 FRASSATI FAJSŁAWICE zobacz ›
2018-08-26 GRANICA DOROHUSK 5:1 AGROS SUCHAWA zobacz ›
2018-08-26 OGNIWO WIERZBICA 2:1 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE zobacz ›
2018-08-26 UNIA REJOWIEC 1:3 BRAT SIENNICA NADOLNA zobacz ›
2018-08-25 HETMAN ŻÓŁKIEWKA 1:3 GKS UNIA BIAŁOPOLE zobacz ›
2018-08-19 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE 2:0 BRAT SIENNICA NADOLNA zobacz ›
2018-08-19 AGROS SUCHAWA 1:2 OGNIWO WIERZBICA zobacz ›
2018-08-19 FRASSATI FAJSŁAWICE 2:5 GRANICA DOROHUSK zobacz ›
2018-08-19 RUCH IZBICA 2:4 ORZEŁ SREBRZYSZCZE zobacz ›
2018-08-19 SPARTA REJOWIEC FABR. 2:0 HETMAN ŻÓŁKIEWKA zobacz ›
2018-08-19 START PAWŁÓW 2:2 UNIA REJOWIEC zobacz ›
2018-08-18 GKS UNIA BIAŁOPOLE 9:1 TATRAN KRAŚNICZYN zobacz ›

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Ostatnie spotkanie

ORZEŁ SREBRZYSZCZEGKS UNIA BIAŁOPOLE
ORZEŁ SREBRZYSZCZE 10:1 GKS UNIA BIAŁOPOLE
2018-11-03, 14:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE 1:2 UNIA REJOWIEC
BRAT SIENNICA NADOLNA 3:0 AGROS SUCHAWA
OGNIWO WIERZBICA 4:3 FRASSATI FAJSŁAWICE
GRANICA DOROHUSK 1:6 RUCH IZBICA
ORZEŁ SREBRZYSZCZE 10:1 GKS UNIA BIAŁOPOLE
TATRAN KRAŚNICZYN 0:7 SPARTA REJOWIEC FABR.
HETMAN ŻÓŁKIEWKA 4:0 START PAWŁÓW

Statystyki drużyny

SPONSORZY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka