GKS Unia Białopole - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

24

08-2018

piątek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 304, wczoraj: 240
ogółem: 998 525

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Treningi Unii
Ładowanie...

Losowa galeria

Unia Białopole - Ruch Izbica 05 października 2014 r.
Ładowanie...

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
13  2018-11-04 HETMAN ŻÓŁKIEWKA START PAWŁÓW 13:00
13  2018-11-04 TATRAN KRAŚNICZYN SPARTA REJOWIEC FABR. 13:00
13  2018-11-04 ORZEŁ SREBRZYSZCZE GKS UNIA BIAŁOPOLE 13:00
13  2018-11-04 GRANICA DOROHUSK RUCH IZBICA 13:00
13  2018-11-04 OGNIWO WIERZBICA FRASSATI FAJSŁAWICE 13:00
13  2018-11-04 BRAT SIENNICA NADOLNA AGROS SUCHAWA 13:00
13  2018-11-04 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE UNIA REJOWIEC 13:00
12  2018-10-28 AGROS SUCHAWA SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE 13:00
12  2018-10-28 FRASSATI FAJSŁAWICE BRAT SIENNICA NADOLNA 13:00
12  2018-10-28 RUCH IZBICA OGNIWO WIERZBICA 13:00
12  2018-10-28 SPARTA REJOWIEC FABR. ORZEŁ SREBRZYSZCZE 13:00
12  2018-10-28 START PAWŁÓW TATRAN KRAŚNICZYN 13:00
12  2018-10-28 UNIA REJOWIEC HETMAN ŻÓŁKIEWKA 13:00
12  2018-10-28 GKS UNIA BIAŁOPOLE GRANICA DOROHUSK 13:00
11  2018-10-21 TATRAN KRAŚNICZYN HETMAN ŻÓŁKIEWKA 13:00
11  2018-10-21 ORZEŁ SREBRZYSZCZE START PAWŁÓW 13:00
11  2018-10-21 GRANICA DOROHUSK SPARTA REJOWIEC FABR. 13:00
11  2018-10-21 BRAT SIENNICA NADOLNA RUCH IZBICA 13:00
11  2018-10-21 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE FRASSATI FAJSŁAWICE 13:00
11  2018-10-21 AGROS SUCHAWA UNIA REJOWIEC 13:00
11  2018-10-21 OGNIWO WIERZBICA GKS UNIA BIAŁOPOLE 13:00
10  2018-10-14 FRASSATI FAJSŁAWICE AGROS SUCHAWA 13:00
10  2018-10-14 RUCH IZBICA SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE 13:00
10  2018-10-14 START PAWŁÓW GRANICA DOROHUSK 13:00
10  2018-10-14 SPARTA REJOWIEC FABR. OGNIWO WIERZBICA 13:00
10  2018-10-14 HETMAN ŻÓŁKIEWKA ORZEŁ SREBRZYSZCZE 13:00
10  2018-10-14 UNIA REJOWIEC TATRAN KRAŚNICZYN 13:00
10  2018-10-13 GKS UNIA BIAŁOPOLE BRAT SIENNICA NADOLNA 14:00
2018-10-07 ORZEŁ SREBRZYSZCZE TATRAN KRAŚNICZYN 14:00
2018-10-07 GRANICA DOROHUSK HETMAN ŻÓŁKIEWKA 14:00
2018-10-07 OGNIWO WIERZBICA START PAWŁÓW 14:00
2018-10-07 BRAT SIENNICA NADOLNA SPARTA REJOWIEC FABR. 14:00
2018-10-07 AGROS SUCHAWA RUCH IZBICA 14:00
2018-10-07 FRASSATI FAJSŁAWICE UNIA REJOWIEC 14:00
2018-10-07 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE GKS UNIA BIAŁOPOLE 14:00
2018-09-30 RUCH IZBICA FRASSATI FAJSŁAWICE 14:00
2018-09-30 GKS UNIA BIAŁOPOLE AGROS SUCHAWA 14:00
2018-09-30 SPARTA REJOWIEC FABR. SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE 14:00
2018-09-30 START PAWŁÓW BRAT SIENNICA NADOLNA 14:00
2018-09-30 HETMAN ŻÓŁKIEWKA OGNIWO WIERZBICA 14:00
2018-09-30 TATRAN KRAŚNICZYN GRANICA DOROHUSK 14:00
2018-09-30 UNIA REJOWIEC ORZEŁ SREBRZYSZCZE 14:00
2018-09-23 GRANICA DOROHUSK ORZEŁ SREBRZYSZCZE 14:00
2018-09-23 OGNIWO WIERZBICA TATRAN KRAŚNICZYN 14:00
2018-09-23 BRAT SIENNICA NADOLNA HETMAN ŻÓŁKIEWKA 14:00
2018-09-23 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE START PAWŁÓW 14:00
2018-09-23 AGROS SUCHAWA SPARTA REJOWIEC FABR. 14:00
2018-09-23 RUCH IZBICA UNIA REJOWIEC 14:00
2018-09-23 FRASSATI FAJSŁAWICE GKS UNIA BIAŁOPOLE 14:00
GKS UNIA BIAŁOPOLE RUCH IZBICA 15:00
SPARTA REJOWIEC FABR. FRASSATI FAJSŁAWICE 17:00
START PAWŁÓW AGROS SUCHAWA 17:00
HETMAN ŻÓŁKIEWKA SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE 17:00
TATRAN KRAŚNICZYN BRAT SIENNICA NADOLNA 17:00
ORZEŁ SREBRZYSZCZE OGNIWO WIERZBICA 17:00
UNIA REJOWIEC GRANICA DOROHUSK 17:00
2018-09-09 OGNIWO WIERZBICA GRANICA DOROHUSK 15:00
2018-09-09 BRAT SIENNICA NADOLNA ORZEŁ SREBRZYSZCZE 15:00
2018-09-09 AGROS SUCHAWA HETMAN ŻÓŁKIEWKA 15:00
2018-09-09 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE TATRAN KRAŚNICZYN 15:00
2018-09-09 FRASSATI FAJSŁAWICE START PAWŁÓW 15:00
2018-09-09 RUCH IZBICA SPARTA REJOWIEC FABR. 15:00
2018-09-09 GKS UNIA BIAŁOPOLE UNIA REJOWIEC 15:00
2018-09-02 START PAWŁÓW RUCH IZBICA 16:00
2018-09-02 HETMAN ŻÓŁKIEWKA FRASSATI FAJSŁAWICE 16:00
2018-09-02 TATRAN KRAŚNICZYN AGROS SUCHAWA 16:00
2018-09-02 ORZEŁ SREBRZYSZCZE SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE 16:00
2018-09-02 GRANICA DOROHUSK BRAT SIENNICA NADOLNA 16:00
2018-09-02 UNIA REJOWIEC OGNIWO WIERZBICA 16:00
2018-09-01 SPARTA REJOWIEC FABR. GKS UNIA BIAŁOPOLE 16:00
2018-08-29 BRAT SIENNICA NADOLNA OGNIWO WIERZBICA 17:00
2018-08-29 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE GRANICA DOROHUSK 17:00
2018-08-29 AGROS SUCHAWA ORZEŁ SREBRZYSZCZE 17:00
2018-08-29 FRASSATI FAJSŁAWICE TATRAN KRAŚNICZYN 17:00
2018-08-29 RUCH IZBICA HETMAN ŻÓŁKIEWKA 17:00
2018-08-29 SPARTA REJOWIEC FABR. UNIA REJOWIEC 17:00
2018-08-29 GKS UNIA BIAŁOPOLE START PAWŁÓW 17:00
2018-08-26 START PAWŁÓW SPARTA REJOWIEC FABR. 17:00
2018-08-26 TATRAN KRAŚNICZYN RUCH IZBICA 17:00
2018-08-26 ORZEŁ SREBRZYSZCZE FRASSATI FAJSŁAWICE 17:00
2018-08-26 GRANICA DOROHUSK AGROS SUCHAWA 17:00
2018-08-26 OGNIWO WIERZBICA SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE 17:00
2018-08-26 UNIA REJOWIEC BRAT SIENNICA NADOLNA 17:00
2018-08-25 HETMAN ŻÓŁKIEWKA GKS UNIA BIAŁOPOLE 17:00
2018-08-19 SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE BRAT SIENNICA NADOLNA 17:00
2018-08-19 AGROS SUCHAWA OGNIWO WIERZBICA 17:00
2018-08-19 FRASSATI FAJSŁAWICE GRANICA DOROHUSK 17:00
2018-08-19 RUCH IZBICA ORZEŁ SREBRZYSZCZE 17:00
2018-08-19 SPARTA REJOWIEC FABR. HETMAN ŻÓŁKIEWKA 17:00
2018-08-19 START PAWŁÓW UNIA REJOWIEC 17:00
2018-08-18 GKS UNIA BIAŁOPOLE TATRAN KRAŚNICZYN 17:00

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

GKS UNIA BIAŁOPOLETATRAN KRAŚNICZYN
GKS UNIA BIAŁOPOLE   TATRAN KRAŚNICZYN
2018-08-18, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
GKS UNIA BIAŁOPOLE - TATRAN KRAŚNICZYN
START PAWŁÓW - UNIA REJOWIEC
SPARTA REJOWIEC FABR. - HETMAN ŻÓŁKIEWKA
RUCH IZBICA - ORZEŁ SREBRZYSZCZE
FRASSATI FAJSŁAWICE - GRANICA DOROHUSK
AGROS SUCHAWA - OGNIWO WIERZBICA
SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE - BRAT SIENNICA NADOLNA

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe

Statystyki drużyny

SPONSORZY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka