GKS Unia Białopole - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

28

10-2018

niedziela

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1, wczoraj: 384
ogółem: 1 019 067

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Treningi Unii
Ładowanie...

Losowa galeria

Puchar Polski UNIA - CHEŁMIANKA
Ładowanie...

Kibic | Piłkarz | Działacz | Sztab

kibic
Data rejestracji
awatar 22Adas 2010-02-07 zobacz profil ››
awatar ZaBuZiAk_LoBuZiAk 2010-02-10 zobacz profil ››
awatar 21TomekkS1988 2010-02-11 zobacz profil ››
awatar guzit14 2010-07-19 zobacz profil ››
awatar dimi112 2010-07-20 zobacz profil ››
awatar 10soczek 2010-10-04 zobacz profil ››
awatar hdboniek 2009-08-27 zobacz profil ››
awatar 1996Dimi1996 2011-05-11 zobacz profil ››
awatar 197320 2011-06-12 zobacz profil ››
awatar Radi991 2008-06-05 zobacz profil ››
awatar rr11111 2011-11-01 zobacz profil ››
awatar golgi1987 2009-10-28 zobacz profil ››
awatar arturgajor 1970-01-01 zobacz profil ››
awatar DemczukFanClub 2012-05-27 zobacz profil ››
awatar GKS1996 2012-05-28 zobacz profil ››
awatar ar2r3k 2008-08-10 zobacz profil ››
awatar dymek4321 2013-09-02 zobacz profil ››



Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

GKS UNIA BIAŁOPOLEGRANICA DOROHUSK
GKS UNIA BIAŁOPOLE   GRANICA DOROHUSK
2018-10-28, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
GKS UNIA BIAŁOPOLE - GRANICA DOROHUSK
UNIA REJOWIEC - HETMAN ŻÓŁKIEWKA
START PAWŁÓW - TATRAN KRAŚNICZYN
SPARTA REJOWIEC FABR. - ORZEŁ SREBRZYSZCZE
RUCH IZBICA - OGNIWO WIERZBICA
FRASSATI FAJSŁAWICE - BRAT SIENNICA NADOLNA
AGROS SUCHAWA - SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE

Ostatnie spotkanie

OGNIWO WIERZBICAGKS UNIA BIAŁOPOLE
OGNIWO WIERZBICA 8:2 GKS UNIA BIAŁOPOLE
2018-10-21, 13:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
OGNIWO WIERZBICA 8:2 GKS UNIA BIAŁOPOLE
AGROS SUCHAWA 1:0 UNIA REJOWIEC
SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE 1:1 FRASSATI FAJSŁAWICE
BRAT SIENNICA NADOLNA 4:3 RUCH IZBICA
GRANICA DOROHUSK 0:3 SPARTA REJOWIEC FABR.
ORZEŁ SREBRZYSZCZE 4:1 START PAWŁÓW
TATRAN KRAŚNICZYN 1:4 HETMAN ŻÓŁKIEWKA

Statystyki drużyny

SPONSORZY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka