GKS Unia Białopole - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

VI Memoriał im. Jarka Bronickiego. 21.02.2015r.
Ładowanie...

Kalendarium

27

03-2015

piątek

28

03-2015

sobota

29

03-2015

niedziela

30

03-2015

pon.

31

03-2015

wtorek

01

04-2015

środa

02

04-2015

czwartek

Logowanie

Zegar

Losowa galeria

Mecz z Tatranem
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Wydarzenia

Wygrana z GLKS Jarosławiec

  • autor: gksuniab, 2015-03-21 18:30

GKS UNIA Białopole - GLKS Jarosławiec 7:0 (2:0)

Bramki: Panasiuk, Łukaszewski,T.Soroka, Tukiendorf, Zdybel, Gałczyński, Rondoś.

Skład Unii:SIEWAK,BUREĆ,DEMCZUK,PIETRUSZKA,RAKOWIECKI,ŁUKASZEWSKI,IWANICKI, RONDOŚ,T.SOROKA,PANASIUK,SROKA. 

NA ZMIANY WCHODZILI: KARCZMARCZYK,GAŁCZYŃSKI,ZDYBEL,TUKIENDORF


Aktualności

TRENING

  • autor: gksuniab, 2015-03-19 08:36

TRENING SENIORÓW ŚRODA 25.03.2015R. GODZ.16.00. ZBIÓRKA NA STADIONIE.


Sparing z GLKS Jarosławiec

  • autor: gksuniab, 2015-03-19 08:31
Mecz kontrolny: GKS UNIA Białopole - GLKS Jarosławiec21.03.2015r.godz. 15.30 na boisku zastępczym w Białopolu.

Sparing z ASTRĄ Leśniowice ODWOŁANY !!!

  • autor: gksuniab, 2015-03-12 20:10

GKS UNIA Białopole - KS ASTRA Leśniowice  15.03.2015R.

   Sparing odwołany z powodu opadów deszczu i złego stanu boiska!!!


Wygrany sparing z Pławanicami

  • autor: gksuniab, 2015-03-08 16:30

GKS UNIA Białopole - GKS PŁAWANICE- KAMIEŃ 2:0 (0:0)

Bramki: Sroka,  Sz.Łukaszewski

Skład UNII: SIEWAK, BUREĆ, ZDYBEL, IWANICKI, DEMCZUK, ŁUKASZEWSKI, RAKOWIECKI. RONDOŚ, TUKIENDORF, PANASIUK, FEDEC.

Na zmiany wchodzili: KARCZMARCZYK, WERBOLEWSKI, T.SOROKA, SROKA, JENDA.


SPARING Z PŁAWANICAMI

  • autor: gksuniab, 2015-03-06 20:20

Zbiórka na sparing z  PŁAWANICAMI   niedziela  08.03.2015r.  godz.12.30 na stadionie.


TRENING

  • autor: gksuniab, 2015-03-01 16:08

Trening seniorów piątek 06.03.2015r. godz.16.00.   Zbiórka na stadionie. 


Wygrana z PŁOMIENIEM - SPARTANEM Nieledew

  • autor: gksuniab, 2015-03-01 15:47

PŁOMIEŃ-SPARTAN Nieledew - GKS UNIA Białopole 1:3 (1:1)

Bramki: Sroka, Rakowiecki, Piekaruk.

Skład UNII: Karczmarczyk, Bureć, Domińczuk, Iwanicki, Demczuk,Tukiendorf, Panasiuk, Rakowiecki, Piekaruk, Rondoś, Sroka. Na zmiany wchodzili: Siewak, T. Soroka, zaw. testowany, Zdybel, Fedec.


Wygrana w meczu sparingowym z HURAGANEM Hrubieszów

  • autor: gksuniab, 2015-02-23 08:51

HURAGAN Hrubieszów - UNIA Białopole     3:5   3x 30 min. (1:2, 2:3, 3:5)

Bramki dla UNII: Sz. Łukaszewski 1, Bureć 1, Rondoś 1, T. Soroka 1, Gałczyński 1.

Skład Unii:KARCZMARCZYK, BUREĆ, T. SOROKA, PIEKARUK, IWANICKI, LEŚNICKI, RAKOWIECKI, TUKIENDORF, PANASIUK, RONDOŚ, Sz. ŁUKASZEWSKI.

Na zmiany wchodzili: KAWALEC, DOMIŃCZUK, DEMCZUK, WERBOLEWSKI, SROKA, KOMOSA, ZDYBEL, GAŁCZYŃSKI.


SPONSORZY

Archiwum aktualności


News

 


ChOZPN zweryfikował wyniki we wszystkich ligach naszego okręgu. Tabele po weryfikacji: http://s1.fbcdn.pl/0/clubs/22810/data/docs/komunikat-wg-po-jesieni-2014.doc


Aktualizacja w dziale SENIORZY ---> Strzelcy V ligi (po rundzie jesiennej)

 

Reklama

Sparingi

Harmonogram przygotowań Unii Białopole przed rundą wiosenną 2015

Miejsce rozgrywania spotkań i godzina do uzgodnienia

 

 

21.02.2015r. - VI Memoriał im. Jarka Bronickiego w Białopolu

22.02.2015r. -  Huragan Hrubieszów  -  Unia Białopole   w   Hrubieszowie  godz.13.00

01.03.2015r. - Płomień Spartan Nieledew -   Unia Białopole  w Nieledwi godz.13.00

08.03.2015r. - Unia Białopole - Pławanice Kamień  godz.13.30 w Białopolu   boisko zastępcze

15.03.2015r. - Unia Białopole - Astra Leśniowice  godz.13.30 w Białopolu   boisko zastępcze

21.03.2015r. sobota - Unia Białopole - GLKS Jarosławiec godz.15.30 w Białopolu na boisku zastępczym

29.03.2015r. UNIA Białopole - PŁOMYK Różanka godz.13.30 w Białopolu na boisku zastępczym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie

mecz towarzyski
GKS Unia Białopole   Płomyk Różanka
2015-03-29, 14:00:00

Ostatnie spotkanie

GKS Unia BiałopolePławanice Kamień
GKS Unia Białopole 2:0 Pławanice Kamień
2015-03-08, 13:30:00
BIAŁOPOLE - boisko zastępcze
     
mecz towarzyski

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
GKS Unia Białopole 2:3 Kłos Chełm
Pławanice Kamień 2:3 Sawena Sawin
Brat Siennica Nadolna 1:2 Tatran Kraśniczyn
Ogniwo Wierzbica 7:4 Hutnik Ruda Huta
Granica Dorohusk 0:1 Ruch Izbica
Sparta Rejowiec Fabryczny 4:2 Frassati Fajsławice
Start Krasnystaw 2:2 Unia Rejowiec

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 545, wczoraj: 186
ogółem: 560 248

statystyki szczegółowe